KONST / Litografier / Färglitografier 13141145
nr 1314 1145
Sandor Halasz-Szabo
(1920-1996), Ungern
Färglitografier, 2 st, Signerad, numrerad 7/30,31x24 respektive 42x25 cm
Kondition: en saknar glas
Sándor Halász-Szabó, bildkonstnär född 1920, död 1996.
Utrop:
600 kr
Såld:
200 kr
måndag 23 mars 2020
kl 20:14:25
100 kr
150 kr
Sandor Halasz-Szabo
Läs mer om Sandor Halasz-Szabo