FURNITURE / Chairs and Stools / Armchairs 11796243
nr 1179 6243
ARMCHAIRS
one pair, Africa, wear, damages.
ett par, Afrika
Condition: slitage, skador
1000
SEK 450
Monday April 23 2018
at 20:53:35
300 kr
400 kr