KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 12746397
nr 1274 6397
Akvarell
Oidentifierad konstnär. Gamla Stan, Stockholm. Signerad AM Boberg. Motivet: 53x40 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
600 kr
måndag 9 september 2019
kl 19:24:27
100 kr
200 kr
200 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr
300 kr
350 kr
400 kr
450 kr
500 kr