KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12088164

nr 1208 8164

Emil Englund, "Gammal ladugård", Norge. Landskap med hus. Signerad, daterad -62. Olja på duk, 33x55 cm

Utrop:

300 kr

måndag 1 oktober 2018
kl 20:27:30