GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Fat 1717367

nr 171 7367

Fat

Miessen, 1700-tal, (nagg samt spricka)

Utrop:

500 kr

Såld:

400 kr

måndag 2 september 2002

30/8 15:42:42 1      Vinnande bud