MÖBLER / Bord / Soffbord 8985337

nr 898 5337

Soffbord

Oktagonalt, diameter: 88, höjd: 65

Kondition: slitage/skador

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 2 juni 2014
kl 20:17:11

31/5 12:12:45 1      Vinnande bud
31/5 12:13:49 1      justering av budtak