KONST / Litografier / Färglitografi 12735126
nr 1273 5126
Hans Hamngren
(f. 1934), Sverige
Färglitografi, Signerad, daterad 1976,16/135. Motivet: 60x83 cm
Hans Hamngren, svensk målare, tecknare och grafiker född i Västerås 1934.
Utrop:
600 kr
Såld:
600 kr
måndag 2 september 2019
kl 18:09:14
100 kr
500 kr
Hans Hamngren
Läs mer om Hans Hamngren