KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16186023
nr 1618 6023
Elmar Karimov (f. 1965), Azerbajdzjan. Signerad. Olja på duk, 100x100, oramad
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.400 kr
måndag 6 maj 2024
kl 20:18:42
1.000 kr
1.200 kr
1.200 kr
1.200 kr (Budbetjänt)
1.300 kr