KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Pastell 5544245

nr 554 4245

Pastell

Flickporträtt, 1800-tal osign, 30x23

Kondition: slitage, skador

Utrop:

1.000 kr

Såld:

1.300 kr

måndag 24 november 2008
kl 18:52:08