KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14533011

nr 1453 3011

Carl Ljungman. Vintermotiv. Signerad C Ljungman. Olja på duk, 68x100cm, yttermått inklusive ram: 85x115cm

Utrop:

500 kr

Såld:

150 kr

måndag 7 mars 2022
kl 20:48:05

6/3 18:15:17 1      100 kr
7/3 20:34:57 2      Vinnande bud