MÖBLER / Bord / Skrivbord 13835378
nr 1383 5378
Skrivbord
med uppsats, 1800-talets slut. Bredd: 95 cm. Djup: 56 cm. Höjd: 76-110
Kondition: slitage, skador
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 8 mars 2021
kl 19:56:13
700 kr
800 kr
900 kr
900 kr
900 kr (Budbetjänt)