KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 12894019

nr 1289 4019

Stig-Owe Jemseby

(1941-2017), Sverige

Blandteknik, Signerad, 65x50 cm

Stig-Owe Jemseby, svensk målare, grafiker och skulptör född 1941, död 2017.

Utrop:

500 kr

måndag 18 november 2019
kl 19:17:07

Stig-Owe Jemseby

Läs mer om Stig-Owe Jemseby