BELYSNING / Ljuskronor & takarmaturer / Takarmatur 13051008

nr 1305 1008

Takarmatur

koppar. Höjd: 28 cm

Kondition: slitage, skador

Utrop:

400 kr

måndag 3 februari 2020
kl 19:49:28