BELYSNING / Ljuskronor & takarmaturer / Takarmatur 13058061

nr 1305 8061

Takarmatur

Blyglas, Siluett av Johan Leksell. Signerad, daterad 1928. Höjd: 21 cm

Utrop:

700 kr

Såld:

1.000 kr

måndag 3 februari 2020
kl 18:43:33