KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13139082
nr 1313 9082
Oidentifierad konstnär. Monogramsignerad EM. Olja på pannå, 80x155 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
500 kr
måndag 16 mars 2020
kl 19:35:04
200 kr
200 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr
300 kr
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
500 kr