KONST / Litografier / Färglitografi 8712015

nr 871 2015

Färglitografi

Alfredo Volpi, Brasilien, 92/ 200, signerad, motivet: 23x32

Utrop:

1.000 kr

Såld:

100 kr

måndag 27 januari 2014
kl 18:51:10

27/1 18:36:50 1      Vinnande bud