KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14477552
nr 1447 7552
Fabian Lundqvist
(1913-1989), Sverige
Oljemålning, Fabian Lundqvist (1913-1989), Signerad. Olja på duk, 38x46, yttermått inklusive ram: 54x61 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 7 februari 2022
kl 18:29:30
350 kr
350 kr
350 kr (Budbetjänt)
900 kr