KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Pastell 12286270

nr 1228 6270

Pastell

Carl Brandt, Eka, signerad. 33x40

Utrop:

1.000 kr

Såld:

700 kr

måndag 14 januari 2019
kl 18:28:28

14/1 18:22:40 1      Vinnande bud