KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12167356
nr 1216 7356
Bertil Weström
(f. 1928), Sverige
Oljemålning, Hamnmotiv. Olja på duk, 48x59
Kondition: slitage, skador
Bertil Weström, svensk bildkonstnär född 1928.
Utrop:
800 kr
måndag 12 november 2018
kl 18:56:23