KONST / Litografier / Färglitografi 13669061

nr 1366 9061

Ulf Lundell

(f. 1949), Sverige

Färglitografi, PT. Signerad, daterad -90. Bladets mått: 76x57 cm

Ulf Lundell, svensk musiker, författare och målare född i Stockholm 1949.

Utrop:

2.000 kr

Såld:

1.900 kr

måndag 14 december 2020
kl 20:24:21

Ulf Lundell

Läs mer om Ulf Lundell