KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13128175

nr 1312 8175

Bengt Ã…berg

(f. 1941), Sverige

Oljemålning, Hus i vinterlandskap. Signerad. Olja på pannå, 74x52 cm

Bengt Åberg, svensk målare född 1941.

Utrop:

1.000 kr

Såld:

1.600 kr

måndag 9 mars 2020
kl 19:51:59

Bengt Ã…berg

Läs mer om Bengt Ã…berg