KONST / Litografier / Färglitografi 13658330
nr 1365 8330
Lena A Linderholm
(f. 1947), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 73/180, bladets mått: 77x55, oramat löst blad
Lena Linderholm, född 1947 i Stockholm, svensk målare, grafiker och författare.
Utrop:
800 kr
Såld:
350 kr
måndag 7 december 2020
kl 18:28:03
3/12 10:17:52
300 kr
7/12 11:41:33
Lena A Linderholm
Läs mer om Lena A Linderholm