KONST / Litografier / Färglitografi 7562396

nr 756 2396

Petter Thoen

(f. 1943), Norge

Färglitografi, Petter Thoen (f. 1943), 42/46, signerad, bladets mått: 31x42

Utrop:

500 kr

Såld:

450 kr

måndag 30 april 2012
kl 17:49:33

Petter Thoen

Läs mer om Petter Thoen