MÖBLER / Bord / Slagbord 7919768
nr 791 9768
Slagbord
1800-tal, längd: 116, djup: 116, höjd: 73
Kondition: 1st slag, skador
Utrop:
600 kr
Såld:
700 kr
måndag 19 november 2012
kl 18:17:34
150 kr
350 kr
400 kr
600 kr