KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14797307
nr 1479 7307
Stanislaus von Rosse (1850-1898), tillskriven, Polen, ej signerad. Olja på duk, 23x29 cm, yttermått inklusive ram: 44x50 cm
Kondition: fläckar, missfärgningar
Utrop:
600 kr
Såld:
150 kr
måndag 18 juli 2022
kl 19:45:44
100 kr