KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 9122046
nr 912 2046
Uno Stallarholm
(1894-1974), Sverige
Etsning, Uno Stallarholm (1894-1974), signerad. 1922, PT, Modell, motivet: 14, 5x10
Utrop:
400 kr
måndag 15 september 2014
kl 20:02:24
15 sep
Uno Stallarholm
Läs mer om Uno Stallarholm