FURNITURE / Chairs and Stools / Chairs 10335518
nr 1033 5518
CHAIRS
one pair, peasant, wear, damages.
2+ 1, Allmoge
Condition: slitage, skador
400
SEK 300
Monday April 25 2016
at 19:53:44
100 kr
250 kr