KONST / Litografier / Färglitografi 17422074
nr 1742 2074
Färglitografi
Alan Lowdes. Signerad, numrerad 59/80, -73, Stockport viadukt. Färglitografi, bildmått: 42x52 cm, yttermått inklusive ram: 55x74 cm
Utrop:
700 kr
Såld:
300 kr
måndag 24 november 2025
kl 20:14:37
18/11 09:30:27