KONST / Litografier / Färglitografi 9478559
*
nr 947 8559
Pernilla P Stappe
(f. 1967), Sverige
Färglitografi, Pernilla P Stappe (f. 1967), teatime, 31/275, signerad, motivet: 39x32
Pernilla Petersson Stappe, svensk målare född 1967.
Utrop:
600 kr
Såld:
450 kr
Sista tid för bud online:
måndag 9 mars 2015
kl 20:16:15
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
6/3 09:26:40
1
300 kr
9/3 06:48:11
2
Vinnande bud
9/3 14:13:55
3
400 kr
9/3 14:13:55
2
(budbetjänt)
Läs om budbetjänten
- Specialauktion
- Konstnär/Designer
Pernilla P Stappe
Pernilla Petersson Stappe, svensk målare född 1967.
Läs mer om Pernilla P Stappe
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: färglitografi grafik litografi litografier litografiskt blad pernilla p stappe svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige teatime
-
8049 Färglitografi
+ häfte med dikter, Thomas Wahlström (1964), "Turn..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 20:44
-
8043 Färglitografi
Inger Winther, "Agtipar". Signerad, numrerad ea 3/..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 19:51
-
6348 Färglitografi
Michael Qvarsebo (f. 1945), Sverige. Signerad, num..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 18:43
-
7081 Färglitografi
Roland Svensson (1910-2003), Sverige. Signerad, nu..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 18:12
-
7082 Färglitografi
Roland Svensson (1910-2003), Sverige. Signerad, nu..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 18:13
-
7063 Färglitografi
Sven X:et Erixson (1899-1970), Sverige. Signerad, ..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 19:38
*
Pernilla P Stappe
Pernilla Petersson Stappe, svensk målare född 1967.
Läs om budbetjänten
Läs mer om Pernilla P Stappe
nr 947 8559
Pernilla P Stappe
(f. 1967), Sverige
Färglitografi, Pernilla P Stappe (f. 1967), teatime, 31/275, signerad, motivet: 39x32
Pernilla Petersson Stappe, svensk målare född 1967.
| Utrop: | 600 kr |
|---|---|
| Såld: | 450 kr |
| Sista tid för bud online: |
måndag 9 mars 2015 |
- Budhistorik
| Tid | Kund | Bud |
|---|---|---|
| 6/3 09:26:40 | 1 | 300 kr |
| 9/3 06:48:11 | 2 | Vinnande bud |
| 9/3 14:13:55 | 3 | 400 kr |
| 9/3 14:13:55 | 2 | (budbetjänt) |
Läs om budbetjänten
- Specialauktion
- Konstnär/Designer
Pernilla P Stappe
Pernilla Petersson Stappe, svensk mÃ¥lare född 1967.Läs mer om Pernilla P Stappe
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: färglitografi grafik litografi litografier litografiskt blad pernilla p stappe svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige teatime
-
8049 Färglitografi
+ häfte med dikter, Thomas Wahlström (1964), "Turn..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 20:44 -
8043 Färglitografi
Inger Winther, "Agtipar". Signerad, numrerad ea 3/..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 19:51 -
6348 Färglitografi
Michael Qvarsebo (f. 1945), Sverige. Signerad, num..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 18:43
-
7081 Färglitografi
Roland Svensson (1910-2003), Sverige. Signerad, nu..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 18:12 -
7082 Färglitografi
Roland Svensson (1910-2003), Sverige. Signerad, nu..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 18:13 -
7063 Färglitografi
Sven X:et Erixson (1899-1970), Sverige. Signerad, ..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 19:38



