KONST / Litografier / Färglitografi 16143096
nr 1614 3096
Peter Tillberg
(1946-2016), Sverige
"Egen härd. . ". Signerad, numrerad 67/150, daterad 1993, oramat löst blad. Färglitografi. Bladets mått: 80x60 cm
Peter Tillberg, svensk målare, grafiker och skulptör född 1946, död 2016.
Utrop:
500 kr
måndag 22 april 2024
kl 18:50:43
Peter Tillberg
Läs mer om Peter Tillberg