KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 16353199

nr 1635 3199

Rolf Lidberg

(1930-2005), Sverige

Blandteknik, Signerad, daterad -76, Gårdfarihandlare, 48x71 cm, yttermått inklusive ram: 57x80 cm

Rolf Lidberg, svensk målare född 1930, död 2005.

måndag 12 augusti 2024
kl 19:22:27

Rolf Lidberg

Läs mer om Rolf Lidberg