KONST / Litografier / Färglitografi 13429285
nr 1342 9285
Olle Bonniér
(1925-2016), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 17/60, daterad 1950, Motivet. 48x68 cm
Olle Bonniér, född 1925 i Los Angeles, USA, svensk bildkonstnär, död 2016.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 24 augusti 2020
kl 18:46:33
22/8 22:57:59
1.000 kr
24/8 16:15:36
Olle Bonniér
Läs mer om Olle Bonniér