KONST / Litografier / Färglitografi 13051268

nr 1305 1268

Färglitografi

Sven X: et, Erixson. Signerad, numrerad 36/350. Motivet: 43x52 cm

Utrop:

600 kr

Såld:

350 kr

måndag 3 februari 2020
kl 19:52:12

30/1 19:29:42 1      300 kr
2/2 13:48:58 2      Vinnande bud