Ã–VRIGT / Diverse / Bokverk 16417020

nr 1641 7020

Bokverk

bibel, 1688, Carl XI

Kondition: slitage, skador

Utrop:

600 kr

Såld:

300 kr

måndag 9 september 2024
kl 18:36:59

6/9 19:33:51 1      Vinnande bud