MÖBLER / Stolar & FÃ¥töljer / Stol 9287773

nr 928 7773

Stol

TeVe-Stolen, Alf Svensson, 'Studio' Ljungs industrier, Formgiven 1953

Kondition: slitage, skador, tvärslå saknas

måndag 1 december 2014
kl 19:34:40

Dantestolen
Kraftig fällstol med svängda, kryssade ben, arm- och ryggstöd.