KONST / Litografier / Färglitografi 9132051
nr 913 2051
Reinhold Ljunggren
(1920-2006), Sverige
Färglitografi, Reinhold Ljunggren (1920-2006), 410/460, signerad, motivet: 34x52
Reinhold Ljunggren, född 1920 i Vittaryd, död 2006, svensk målare och grafiker.
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 22 september 2014
kl 20:51:17
100 kr
250 kr
250 kr
Reinhold Ljunggren
Läs mer om Reinhold Ljunggren