KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 13475418

nr 1347 5418

Mikael Kihlman

(f. 1953), Sverige

Etsning, Signerad, numrerad 26/70, "Gammal dam i Samokov" mm: 60x46cm

Mikael Kihlman, född 1953, svensk målare och grafiker.

Utrop:

600 kr

Såld:

300 kr

måndag 14 september 2020
kl 20:47:43

10/9 21:07:39 1      Vinnande bud

Mikael Kihlman

Läs mer om Mikael Kihlman