KONST / Litografier / Litografi 12009356
nr 1200 9356
Ib Spang Olsen
(1921-2012), Danmark
Litografi, Par. Signerad, numrerad 28/91. Motivet: 34x25 cm
Ib Spang Olsen dansk illustratör och författare född 1921, död 2012.
måndag 27 augusti 2018
kl 20:15:13
Ib Spang Olsen
Läs mer om Ib Spang Olsen