KONST / Litografier / Litografier 11334364

nr 1133 4364

Litografier

260 st, Lindman, Nordens Flora, 1920-tal, bladets mått: 23x16 ca

Kondition: några dubletter,

Utrop:

1.500 kr

Såld:

1.500 kr

måndag 2 oktober 2017
kl 19:52:19