GLASS & CERAMICS / Ceramics / Flacon 9201405
nr 920 1405
FLACON
porcelain, height: 20, wear, damages.
Porslin, höjd: 20
Condition: slitage, skador
600
SEK 100
Monday October 27 2014
at 19:15:33
27/10 18:15:31
Flakong