GLASS & CERAMICS / Ceramics / Flacon 9201405

nr 920 1405

FLACON

porcelain, height: 20, wear, damages.

Porslin, höjd: 20

Condition: slitage, skador

600

SEK 100

Monday October 27 2014
at 19:15:33

27/10 18:15:31 1      Vinnande bud

Flakong