KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13207059
nr 1320 7059
Oidentifierad konstnär. Landskap med kor & Väderkvarnar. Ej signerad. Olja på duk, 29x58 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
600 kr
måndag 20 april 2020
kl 20:52:31
100 kr
200 kr
200 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr
300 kr
400 kr
400 kr
400 kr (Budbetjänt)
450 kr
500 kr