KONST / Litografier / Färglitografi 8371479

nr 837 1479

Lennart Glemme

(f. 1927), Sverige

Färglitografi, Lennart Glemme (f. 1927), 291 / 310, signerad, 1957, motivets mått: 39x28

Lennart Glemme, svensk målare född i Göteborg 1927.

Utrop:

300 kr

Såld:

100 kr

måndag 29 juli 2013
kl 18:41:02

28/7 16:09:10 1      Vinnande bud

Lennart Glemme

Läs mer om Lennart Glemme