KONST / Litografier / Färglitografier 8214429
nr 821 4429
Färglitografier
4 st. Curt Hilfon, kompositioner, 130/150, signerade, bladets mått: 50x37
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.400 kr
måndag 22 april 2013
kl 19:47:28
500 kr
500 kr
700 kr
700 kr
800 kr
1.000 kr
1.100 kr
1.300 kr
1.300 kr