MÖBLER / Soffor / Soffa 8948252
nr 894 8252
Soffa
3-sits, skinn/galon, längd: 203
Kondition: slitage
Utrop:
3.000 kr
Såld:
300 kr
måndag 12 maj 2014
kl 19:32:39
12/5 14:24:32
12 maj
50/60-tal
Läs mer om 50/60-tal