KONST / Litografier / Färglitografi 14145351
nr 1414 5351
Roland Svensson
(1910-2003), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 287/360. Bildmått: 25x41cm, yttermått inklusive ram: 37x52cm
Utrop:
600 kr
Såld:
450 kr
måndag 23 augusti 2021
kl 18:19:53
400 kr
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
Roland Svensson
Läs mer om Roland Svensson