BELYSNING / Ljusstakar & kandelabrar / Ljusstakar 8187283
nr 818 7283
Ljusstakar
Ett par, Figurala, Porslin,
Kondition: slitage, skador
Utrop:
800 kr
Såld:
200 kr
måndag 1 april 2013
kl 18:54:36
100 kr
150 kr