MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Stol 5075653
nr 507 5653
Stol
1800-tal (slitage)
Utrop:
100 kr
Såld:
450 kr
måndag 4 februari 2008
kl 16:47:27
350 kr
150 kr
250 kr
350 kr
400 kr