GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Paraplyställ 4047260
nr 404 7260
Paraplyställ
Gustafsberg, 1909, höjd: 60 [skada; spricka; repa; nagg eller slitage]
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.400 kr
måndag 3 april 2006
kl 16:15:00