KONST / Litografier / Litografier 6638758
nr 663 8758
Harry Kampf
(1926-1989), Sverige
Litografier, 5 st, Harry Kampf, -1979, Stockholmsmotiv
Kondition: i mapp, med skador
Harry Kampf, svensk fotograf, född 1926, död 1989.
Utrop:
100 kr
Såld:
350 kr
måndag 25 oktober 2010
kl 18:54:54
100 kr
200 kr
200 kr
250 kr
300 kr