KONST / Litografier / Färglitografi 13374221
nr 1337 4221
Harald Lindberg
(1901-1976), Sverige
Färglitografi, 3 st, Signerad, numrerad 50-upplaga. Motivet: 35x48 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
900 kr
måndag 13 juli 2020
kl 19:44:09
150 kr
200 kr
600 kr
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
500 kr
600 kr (Budbetjänt)
700 kr
700 kr
700 kr (Budbetjänt)
800 kr
Harald Lindberg
Läs mer om Harald Lindberg